Facebook Twitter Instagram YouTube
Doğal Masa
Doğal Masa
Firmamız Ukrayna,Rusya,Gürcistan gibi ülkelerden ham ağaçlar işleyip ithal eden bir firmadır. Masalarımızı ham veya işlenmiş olarak toptan,perakende satış yapmaktayız.Ayrıca demir ve ahşap ayak üretimide yapıyoruz.
Doğal Masa

DOĞAL MASA - AHŞAP MASA-KÜTÜK MASA - AĞAÇ MASA - AHŞAP BANK - AHŞAP LAVABO - AHŞAP SEHPA - AHŞAP MUTFAK TEZGAHI - AHŞAP TV ÜNİTESİ-EPOKSİ KAPLI MASA    

Her şeyin doğalı bambaşka. Masaların ise doğal olanı hem görüntü hem de sağlık açısından tartışmasız doğal masalardır. Ağaçtan yapılan doğal masalar sağlıklı, uzun ömürlü ve son derece estetiklerdir.

         Neden ahşap bir masa satın almalı? Birçok önemli ve farklı nedenleri vardır. Örneğin evimizde bugüne kadar, aileyi bir araya getiren mekan, mutfak veya yemek odası olmuştur.Bu mekanlarda nezih sohbetler eşliğinde keyifli dakikalar geçiririz. Ve bu mekanlar için ahşap masalar artık vazgeçilmez olmuştur.Sadece bu mekanlar değil,hayatımızın birçok noktasında natürel ürünlere olan ihtiyaç,insanın doğası gereği en üst düzeydedir. Hal böyleyken neden yapay masalar kullanırız bu ortamlarda? Gerçek olan ,insana bulunduğu mekanda ruhsal bir rahatlık ve huzur veren doğal masalar kullanmalıyız.Hem kullanım ömrü bakımından da çok daha üstün özelliklere sahip olan doğal ahşap masalar,bulunduğu ortama rahatlık ve sıcaklık doldurur.

         Sayfamızdaki fotoğraflarda, üretmiş olduğumuz ORJİNAL TEK PARÇA(BİRLEŞTİRME YAPILMAMIŞ) DOĞAL AHŞAP MASA'LARIMIZIN bazı modellerinden fotoğraflar göreceksiniz.İstendiği takdirde CNC makine parkurumuzda özel tasarım masalarda üretebilmekteyiz (örneğin masaların üzerine firmanıza ait bir logo oymak,şekil yapmak vb. gibi).Kaliteli bir masa almak isterseniz iletişim sayfamızdaki bilgilerimizden bize ulaşmanızı rica ederiz.

         Huzurlu ve mutlu bir yaşam dileğiyle...

Ahşap ile ilgili herşey için...